Podkategorie

Pokrywa BLIXER 4A Robot Coupe 39750

Pokrywa BLIXER 4A Robot Coupe 39750

665,00 zł netto

817,95 zł brutto

Zobacz

Blixer cutter wilki mikser Robot Coupe 4 V.V. 230 V 4,5 litra  z regulacją obrotów - R4

Blixer cutter wilki mikser Robot Coupe 4 V.V. 230 V 4,5 litra z regulacją obrotów - R4

5 499,00 zł netto

13 528,77 zł brutto

6 763,77 zł brutto

Zobacz

Mikser Cutter wilki 230 V 0,55 kW | ROBOT COUPE R2 | 712020

Mikser Cutter wilki 230 V 0,55 kW | ROBOT COUPE R2 | 712020

2 899,00 zł netto

6 174,60 zł brutto

3 565,77 zł brutto

Zobacz

Tanie urządzenia gastronomiczne powystawowe 

Urządzenia gastronomiczne powystawowe renomowanych marek to doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy pragną zaopatrzyć swoją kuchnię w sprzęt najwyższej klasy, nie narażając się przy tym na nadmierne koszty. Fakt, że były one prezentowane na targach i konkursach kulinarnych, świadczy o ich wysokiej jakości, doskonałych parametrach i niezawodności w działaniu. Dzięki temu nawet pomimo ewentualnych niewielkich śladów estetycznych są one gotowe do efektywnego i profesjonalnego użytkowania w Twojej kuchni. Używane urządzenia gastronomiczne pochodzące z ekspozycji mają za sobą krótki okres użytkowania, a ich stan techniczny jest bez zarzutu. Co istotne cena urządzeń gastronomicznych potargowych jest znacznie niższa niż koszt zakupu zupełnie nowych urządzeń. Otwiera to możliwość oszczędności finansowych bez konieczności rezygnacji z wysokiej jakości sprzętu do gastronomii.

Urządzenia gastronomiczne outlet – bogata oferta w ULM

Dla nas każdy restaurator zasługuje na dostęp do wysokiej jakości sprzętu bez względu na budżet. Dlatego w ULM stworzyliśmy kategorię „urządzenia gastronomiczne outlet”. Znajdziesz tu kompletne wyposażenie gastronomiczne używane w niskiej cenie, która nie oznacza kompromisu w kwestii funkcjonalności czy trwałości. Używane urządzenia gastronomiczne pochodzące z ekspozycji, choć mogą nosić pewne delikatne ślady użytkowania, zachowują one pełną funkcjonalność i niezmienioną jakość. 

Posiadamy w ofercie m.in. piece gastronomiczne używane, kuchnie gazowe gastronomiczne, zmywarki, chłodziarki, okap kuchenny gastronomiczny używany, meble ze stali nierdzewnej typu stoły, szafy czy wózki kelnerskie oraz inne maszyny i sprzęty gastronomiczne używane. Oprócz tego w ofercie znalazła się również porcelana gastronomiczna i sztućce do gastronomii. Możesz liczyć u nas na niezawodne i cenione produkty, jak piec konwekcyjno-parowy Rational iCombi, piece AtollSpeed czy iVario Pro. Już raz udowodniły one swoją wartość i skuteczność na prestiżowych wystawach branżowych – teraz mogą znaleźć się w Twojej kuchni! To doskonała okazja, by podnieść standardy obsługi i efektywności kuchni, nie obciążając zbytnio finansów przedsiębiorstwa. 

Urządzenia gastronomiczne używane to dobry wybór dla Twojego portfela i środowiska

Wybierając używane wyposażenie gastronomii, nie tylko dbasz o swój budżet, ale także angażują się w działania proekologiczne. Oszczędność finansowa wynikająca z zakupu wysokiej jakości sprzętu w niższej cenie to jedno. Jednak korzyści sięgają dalej – decydując się na sprzęt z drugiej ręki, podejmujesz również świadomy krok w kierunku ochrony środowiska

Każde urządzenie, które trafia do naszej oferty, to sprzęt pochodzący z ekspozycji, który miał krótki okres użytkowania na prestiżowych wystawach branżowych. Dzięki temu unikamy marnotrawstwa zasobów, dając sprzętom drugie życie. Wybierając urządzenia gastronomiczne używane, jak piece, kuchnie, zmywarki  czy chłodziarki, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów i obniżenia negatywnego wpływu na środowisko. Dbałość o planetę staje się coraz bardziej istotnym elementem strategii biznesowej. Warto więc przyłączyć się do rosnącej liczby przedsiębiorców, którzy nie tylko dbają o swoje finanse, ale również podejmują zrównoważone decyzje, przyczyniając się do ochrony naszej planety!

W ULM zapewniamy również profesjonalny i kompleksowy serwis urządzeń gastronomicznych. Co więcej, wykonujemy projekt technologiczny kuchni 2D i 3D. Zapraszamy!