SERWIS

Profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych

W ULM jesteśmy świadomi, jak istotne jest uniknięcie przerw w pracy kuchni, dlatego zapewniamy profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych. Dzięki temu zapewnimy szybką i skuteczną naprawę usterek, minimalizując czas przestoju w pracy restauracji, pubie czy bistro. W końcu nawet przy najstaranniejszym projektowaniu i konstrukcji urządzeń nie da się wyeliminować całkowicie ryzyka awarii, zwłaszcza gdy są one intensywnie eksploatowane.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, między innymi serwis zmywarek, wyparzarek, lodówek oraz pieców gastronomicznych. W przypadku awarii jednego z niezbędnych sprzętów w Twojej kuchni niezwłocznie skontaktuj się z nami. Posiadamy mobilny magazyn części zamiennych, dlatego szybko i skutecznie pomożemy Ci przywrócić sprawność urządzeń, umożliwiając kontynuację pracy bez zbędnych opóźnień. Serwis urządzeń gastronomicznych Zielona Góra – w sytuacjach awaryjnych jesteś w dobrych rękach!

Serwis pieców gastronomicznych – autoryzowany partner Rational

Jako autoryzowany partner firmy Rational zapewniamy profesjonalny i kompleksowy serwis pieców gastronomicznych. Specjalizujemy się w przeglądach i naprawach pieców konwekcyjno-parowych Rational iCombi Pro, iCombi Classic, iVario, a także starszych, lecz nadal cenionych modeli, jak SelfCooking Center Whiteffciency, ClimaPlus Combi oraz Combi Master. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi dostosowanymi do wszystkich typów pieców konwekcyjno-parowych Rational. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wszelkie naprawy urządzeń gastronomicznych będą przeprowadzane z zastosowaniem najwyższej jakości komponentów, co przyczyni się do wydłużenia żywotności i efektywności urządzenia.

Pakiety serwisowe Rational

Oferujemy także kompleksowe pakiety serwisowe Rational, dostosowane do indywidualnych potrzeb. W zależności od wybranego pakietu nasz serwis urządzeń kuchennych oferuje różnorodne usługi, obejmujące szeroki zakres działań zapewniających doskonałą kondycję sprzętu.

Podstawowy pakiet serwisowy obejmuje:

 • Przyjazd serwisanta 1 raz w ciągu roku
 • Sprawdzenie wszystkich funkcji urządzenia
 • Test połączeń elektrycznych
 • W przypadku urządzeń gazowych – analiza spalin, test szczelności, pomiar ciśnienia
 • Weryfikacja eksploatacji
 • Aktualizacja oprogramowania
 • Instrukcja mycia i pielęgnacji
 • Sprawdzenie stanu technicznego części eksploatacyjnych
 • Wykonanie drobnych regulacji

Jeśli podczas sprawdzania okaże się, że jakieś części są uszkodzone lub zużyte, nasz technik porozmawia z Tobą o ewentualnej naprawie. Wszystkie dodatkowe koszty związane z naprawą będą omówione i zaakceptowane przez Ciebie wcześniej.

Serwis urządzeń gastronomicznych Zielona Góra

W ULM działamy kompleksowo! Naprawa urządzeń gastronomicznych to tylko jedna z naszych usług. Dostarczamy także wszystkie niezbędne w kuchni wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne, które pozwolą Ci na pełne wyposażenie gastronomii. W tym m.in. pierogarki, piece konwekcyjno-parowe, czy zmywarki gastronomiczne, a także meble ze stali nierdzewnej, akcesoria barowe oraz zastawy stołowe. Posiadamy w ofercie zarówno fabrycznie nowe, jak i urządzenia gastronomiczne powystawowe, które, choć mogą nosić delikatne ślady użytkowania, zachowują pełną funkcjonalność. Dzięki temu możesz oszczędzić, nie rezygnując z wysokiej jakości sprzętu do swojej gastronomii.

Nie czekaj – sprawdź naszą ofertę już teraz!

 • Profesjonalne doradztwo techniczne - doświadczeni pracownicy serwisu stale czuwają nad bezawaryjną pracą Twoich urządzeń.
 • Naprawy gazowe, chłodnicze i elektryczne - ULM SERWIS oferuje naprawy urządzeń gastronomicznych w zakresie gazowym, chłodniczym i elektrycznym.
 • Mobilny magazyn części zamiennych - Serwis urządzeń gastronomicznych ULM posiada mobilny magazyn części zamiennych, co pozwala na szybką i skuteczną naprawę urządzeń.
 • Autoryzowany partner firmy Rational - Serwis ULM to autoryzowany partner firmy Rational. Specjalizujemy się w naprawie i przeglądzie pieców konwekcyjno-parowych Rational iCombi Pro, iCombi Classic oraz iVario, Starsze modele Rational: 

  - SelfCooking Center Whiteffciency,
  - pieców konwekcyjno-parowych Rational ClimaPlus Combi
  - pieców konwekcyjno-parowych Rational Combi Master. Posiadamy oryginalne części zamienne do wszystkich pieców konwekcyjno-parowych Rational.

Sprawdź też: Serwis pieców konwekcyjno-parowych Rational

Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder