Filtry

Cena:

-

Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych Winterhalter GS 630

Zmywarka do garnków i przyrządów kuchennych Winterhalter GS 630

34 125,00 zł netto

55 965,00 zł brutto

41 973,75 zł brutto

Zobacz

Zmywarka Fagor AD-505

Zmywarka Fagor AD-505

9 999,00 zł netto

12 298,77 zł brutto

Zobacz

Zmywarka Winterhalter UC-XL

Zmywarka Winterhalter UC-XL

29 550,00 zł netto

48 462,00 zł brutto

36 346,50 zł brutto

Zobacz

Zmywarka Winterhalter UC-L

Zmywarka Winterhalter UC-L

24 900,00 zł netto

40 836,00 zł brutto

30 627,00 zł brutto

Zobacz

Zmywarka Winterhalter UC-M

Zmywarka Winterhalter UC-M

22 875,00 zł netto

37 515,00 zł brutto

28 136,25 zł brutto

Zobacz

Zmywarka Winterhalter UC-S

Zmywarka Winterhalter UC-S

21 075,00 zł netto

34 563,00 zł brutto

25 922,25 zł brutto

Zobacz

Zmywarka Fagor CO-501

Zmywarka Fagor CO-501

8 060,00 zł netto

9 913,80 zł brutto

Zobacz

Profesjonalne zmywarki gastronomiczne

Nasze zmywarki gastronomiczne z funkcją wyparzania to niezawodne, efektywne i energooszczędne urządzenia, które sprawdzą się w każdej profesjonalnej kuchni czy lokalu gastronomicznym. Dzięki zaawansowanej technologii oraz solidnej konstrukcji nasze zmywarki są gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom codziennej eksploatacji. Oferujemy szeroki wybór modeli, dostosowanych do różnych potrzeb i wielkości kuchni, zapewniając nie tylko doskonałą wydajność mycia naczyń, ale także oszczędność czasu i energii. Znajdziesz u nas m.in. zmywarki gastronomiczne uniwersalne, zmywarki gastronomiczne kapturowe, podblatowe czy tunelowe. Dzięki nim Twoje codzienne obowiązki w kuchni stają się łatwiejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej.

Zapraszamy do odkrycia szerokiej gamy zmywarek gastronomicznych do garnków, talerzy, sztućców i innych akcesoriów kuchennych! 

Zmywarki gastronomiczne dostosowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje zmywarek gastronomicznych z funkcją wyparzania, dedykowane do intensywnego użytkowania w restauracjach, hotelach czy innych placówkach gastronomicznych. Oferujemy zmywarki gastronomiczne podblatowe i tunelowe, ale w naszym asortymencie znajdzie się również zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa. Są to zmywarki gastronomiczne producentów znanych z doskonałej jakości, innowacyjnych rozwiązań i trwałości. Jest to np. zmywarka gastronomiczna Fagor, Winterhalter, czy Asber, która ma wbudowany dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego oraz wiele innych. 

Dzięki różnorodności naszych produktów możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb każdej profesjonalnej kuchni. Bez względu na to, czy potrzebna Ci kompaktowa zmywarka gastronomiczna podblatowa do niewielkiej kuchni, czy też zmywarka gastronomiczna duża – znajdziesz u nas idealne rozwiązanie. Co więcej, oferujemy korzystne rabaty, dzięki czemu możesz kupić u nas tanie zmywarki gastronomiczne – ceny, które Cię zaskoczą! 

Zmywarko wyparzarka gastronomiczna

Zmywarko gastronomiczna z wyparzaczem to nie tylko gwarancja błyskawicznego czyszczenia naczyń, ale także pewność kompleksowej sterylizacji, przy zachowaniu oszczędności wody i energii. Innowacyjna technologia wyparzania eliminuje wszelkie bakterie i zarazki, gwarantując najwyższy standard higieny. Zmywarka wyparzarka gastronomiczna nie tylko usuwa wszelkie zabrudzenia, ale również zapewnia bezpieczeństwo żywności. Dzięki naszej zmywarce gastronomicznej z funkcją wyparzania każde naczynie, talerz czy szkło zostanie idealnie umyte, pozostawiając Cię z czasem na to, co naprawdę ważne – tworzenie wyśmienitych dań i obsługę zadowolonych klientów.

Serwis zmywarek gastronomicznych

Profesjonalna zmywarka gastronomiczna, działająca w intensywnych warunkach gastronomicznych, wymaga systematycznej kontroli i konserwacji. Dlatego w ULM oferujemy także serwis zmywarek gastronomicznych, który obejmuje kompleksowe sprawdzenie wszystkich podzespołów, jak również ich ewentualną i naprawę. Posiadamy mobilny magazyn części zamiennych, dlatego naprawa zmywarek gastronomicznych jest możliwa na miejscu. Dzięki temu szybko i skutecznie pomożemy Ci przywrócić sprawność urządzeń, umożliwiając kontynuację pracy bez zbędnych opóźnień. Ważnym aspektem serwisu jest także diagnostyka, która pozwala wykryć potencjalne problemy przed ich nasileniem się i wpływaniem na efektywność zmywarki do garnków i innych akcesoriów.

Bez względu na to, czy będzie to duża zmywarka gastronomiczna uniwersalna, czy mała zmywarka podblatowa gastronomiczna – nasz serwis urządzeń gastronomicznych jest przygotowany do obsługi różnych typów urządzeń. Dbamy o to, aby nasze interwencje były szybkie, sprawnie przeprowadzone, i co najważniejsze, trwałe, zapewniając ciągłość pracy Twojej kuchni bez zakłóceń. Zaufaj profesjonalistom z ULM i ciesz się bezawaryjnym funkcjonowaniem swojej zmywarki gastronomicznej.

W ULM zapewniamy również kompleksowe wyposażenie gastronomii, w tym wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne powystawowe, czy meble ze stali nierdzewnej. Wykonujemy również projekt technologiczny kuchni 2D i 3D. Zapraszamy!